2013 m. liepos 15 d., pirmadienis

Skrebukių susitikimo vaisiai...

Po gerų dviejų mėnesių pamaniau, kad pats laikas būtų paviešinti du savo užslėptus skrebukus, kuriuos dariau 2013 Lietuvos skrebukių susitikime. Och, kaip didingai skamba tas susitikimo pavadinimas! Ir patirtis buvo verta sugaišto laiko. Patinka man iš "savo sulčių" kartais "įkristi" į visai kitokią balą :)

Taigi...

Tiek vienas, tiek kitas skrebukas yra susijęs su susitikimo užduotimis. Pirmąjį skrebuką sudėliojau vykdydama užduotį: įamžinti savo "beprotišką savaitę"...
Antrasis, ilgai neplanuotas, pagal mano lėtus tempus - "ekspromtinis", padarytas naudojant "slaptosios/nežinomos" draugės skrebukės į voką sudėtus skrebo gėrius (popieriukus, papuošimus ir raidyną žodžiui "Pradžia")... Šiam skrebukui visai nebuvau pasiruošus, teko ir į vietoj veikusį "turgelį" nubėgt pasipildyti priemonių :) Kad jau labai skubėjau - tai net pavadinimo pati negalvojau, panaudojau nepažįstamosios man padovanotąjį ir "prisitaikiau" jį savo mažo paršelio istorijai...

Nu va, pasirodžiau - dabar ramu :)
Ačiū, kad žiūrite, pakomentuojat/ pakritikuojat!

5 komentarai:

 1. labai grazus ir labai idomus skrebukai, atejau antra karta paziureti ir labai noriu juos pamatyti gyvai

  AtsakytiPanaikinti
 2. Jurgita, ačiū :) Ir visada prašom į svečius, jei tik ūpo yra!

  AtsakytiPanaikinti
 3. Labai smagus darbelis apie parseli:)

  AtsakytiPanaikinti
 4. matosi kad LT skrebukiu susitikimas daug kam buvo darbingas ir su darbo vaisiais ;) Patiko man, ypac pirmo tokios reportazo kasdienybes nuotraukos. Tikiuosi dar vis skrebini per vasara ;)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Eglu, Irma, ačiū :)
  Taip, skrebinu nepaliaudama - apsėdo mane skrebas. Gaila tik, kad taip, kaip anksčiau, laiku nespėju visko pafotografuoti ir papublikuoti - vasara, tai bėgam skubam ja džiaugtis :) Bet jau pradėjus rudenėti tai tikrai sukelsiu čia savo albumus ir LO :)

  AtsakytiPanaikinti