2012 m. liepos 11 d., trečiadienis

Apie nevaikiškus darbus...

Ir vėl gimė naujas skrebukas... Apie nevaikiškus mažų vaikų darbelius...
Skrebuko sprendimas visai nebūdingas man, galbūt kaip tik todėl ir džiaugiuosi - pati niekada nebūčiau sugalvojus, kur kišti tą juodą popieriaus lapą. O panaudoti juodą spalvą paskatino tradicinio skrebuko konkurso užduotis. Be to, Irmai "užvedus ant kelio" išbandžiau ir naują techniką, kurią išpildyti, kaip nebūtų keista, pavyko iš pirmo karto (rezultatu esu labai patenkinta, kalbu apie auksavimo folijos panaudojimą).
Kaip visada bus malonu išgirsti ir Jūsų nuomones apie šitą "šedevrą":Mmmm... tikrai labai jau įnoringa ta juoda spalva žiūrint į ją per objektyvą...

8 komentarai:

 1. Is pirmo zvilgsnio pagalvojau kad cia senelio nuotrauka, bet rodos kad cia toks foto efektas vintazinis uzdetas ant foto.
  Gerai cia gavosi su ta aukso folija!...taip kontrastinga su juodu pagrindu. As su ja labai megstu dirbti, nors retai matosi skrebukuose, bet restoruojant baldus ar dekupazui pats tas.
  Smagu kad sudalyvavai konkurse!
  Irma

  AtsakytiPanaikinti
 2. super...mane sužavėjo šis darbukas!

  AtsakytiPanaikinti
 3. Irma, nuotrauka tokia prasta, nes paskui šitą vyruką lakstydama įdomiausius kadrus pagaunu tik su telefonu... Niekaip neįprantu visur nešiotis fotoaparato... Todėl po to taip ir gaunasi, visokie neaiškūs nuotraukos efektai ir herojai :)

  Malonu, kad jums patiko :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Man irgi labai patiko darbelis, toks stilingas... :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. originalu :) graziai ziurisi :)

  stampukas woodgrain?

  AtsakytiPanaikinti
 6. Man irgi labai patiko. Taip labai kitaip žiūrisi. Man labai patiko visos kompozicinės detalės. :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Pritariu visoms, kad labai gerai ziurisi skrebukas ;)

  AtsakytiPanaikinti