2012 m. gegužės 23 d., trečiadienis

Atvirukas tėčiui...

Pagaliau pribrendau atvirukui. Kol kas didžiausias stimulas skrebint - noras padovanot ką nors originalaus (nes "bezdelūškės" kol kas jau nusibodo, o gal ir šiaip jau toj sferoj netekau fantazijos) ir be abejo tuo pačiu sudalyvaut kokiam konkurse (ne paslaptis - ir pati mėgstu gauti dovanas, o jeigu jos dar ir užsidirbtos, netikėtos - tai visai gerai) :)
Taigi, šį kartą proga - artėjanti tėčio diena, konkursas - scrapping.lt atviruko konkursas, o pagrindinis pagalbininkas kepant pirmą blyną - Youtube pamatytas atvirukas Sunshine makes me happy.
Koriuką, bitę ir užrašą padėjo pasigaminti stebuklingasis aparatas Silhouette. Visos šios detalės padengtos embosinimo milteliais. Koriukas klijuotas iš keturių kartono sluoksnių siekiant išgauti gilesnes angeles medui. Medus gamintas iš "Glossy accents". Atrodo ir viskas! Beje, vos nepamiršau... taigi mūsų tėčio hobis - bitininkystė, todėl šitas atvirukas manau bus labai jam į temą.
Ačiū, kad apsilankote, stebite, kritikuojate ir giriate :)
Valiooo, nuskyniau laurus:
8 komentarai:

 1. ohoho... koriukas fantastiškas!!! Manau, kad dovana tikrai patiks. Linkiu sėkmės konkurse ;)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Labai puiki idėja ir išpildymas, tikrai šauniai gavosi !

  AtsakytiPanaikinti
 3. labai labai labai!!!!!!!!!!!!

  super!!!!!

  sekems konkurse !!!

  AtsakytiPanaikinti
 4. labai grazuoliskas atvirukas!

  AtsakytiPanaikinti
 5. Ačiū už pagyrimus, aš laaabai pamaloninta :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Koriam niekad neliksiu abejinga ;) Sunku patiketi kad cia pirmas atvirukas!...tobula!

  AtsakytiPanaikinti
 7. Atvirukas labai gražus, akis labiausiai užkliuvo už koriu na jie tokie naturalūs, kad pamačius ilgai negalėjau atplėšti akių vis tyrinėjau. ŠAUNUOLĖ!!!

  AtsakytiPanaikinti